AYRINTILAR

Çalışma Stili:

Çekimler mevsimin ve günün şartlarına uygun olacak şekilde evinizde, bahçenizde, deniz kenarında, ormanda, parkta, tarihi mekanlarda, çiçek tarlalarında, yapacağınız bir doğum ise hastanede veya masalınızı en güzel şekilde yansıtacağına inandığınız herhangi bir yerde yapılabilir ve çekimler bir gün içerisinde sizin isteğiniz doğrultusunda birkaç saatten oluşur.

Baskılar:

Seçilen fotoğraflarınız şık albümler içerisinde ve yine sizin isteğinize göre şekillenecek olan çerçeveler eşliğinde sizlere sunulur. Yine çekim sonunda içinde tüm karelerin baskıya hazır hallerinin bulunduğu DVD’de albümlerle birlikte elinize ulaşır.

Detaylar:

Düğün ve Doğum Hikaye fotoğrafları dışındaki tüm çekimlerde giysi gibi detaylara çekimin yapılacağı yere göre sizlerle birlikte karar verilir. Birbirinden farklı ve desenli kıyafetler fotoğraflarda yer alan sizleri karmaşık göstereceğinden canlı ve kontrast renkler kullanılarak cıvıl cıvıl portrelerin elde edilmesi sağlanır. Giysi dışında kullanılabilecek olan şapka, tül, balon gibi detaylarda yine çekimlerde sıkça kullanabileceğimiz aksesuarlardandır. Eğer bir bebek veya aile çekimi istiyorsanız da çekime gelirken bebeğinizin ya da çocuğunuzun sevdiği rengarenk oyuncakları getirmek sizden onlara hediye edilecek olan top ise benden